Pirkšana Pārdošana
GBP GBP 0.9265 0.9007
RUB RUB 70.8500 66.3200
SEK SEK 9.6841 9.3952
USD USD 1.1903 1.1626

Atgriezeniskā saite

:

Jaunumi

Kādu valūtu ņemt līdzi uz Turciju - eiro, ASV dolārus vai Turcijas liras?
Zelta Avīze Nr.6 - Ceļojums uz Prāgu
Uz galveno > Jaunumi
Print

Jaunumi

 

Martā meklē Tavex t/c Spice Home
21.02.2017  | Tavex no 10.03.2017

Valūtas maiņas un zelta tirgotājs  Tavex (SIA Tavex) šī gada martā plāno atvērt pirmo jaunā koncepta klientu apkalpošanas filiāli tirdzniecības centrā Spice Home, kas aizvietos esošo filiāli tirdzniecības centrā Spice, - informē uzņēmums.

“Mēs sekojam līdzi tirdzniecības centru Spice un Spice Home attīstības stratēģijai, kas paredz, ka finanšu iestādes pakāpeniski migrēs uz Spice Home ēku. Rezultātā apmeklētāji varēs saņemt visus svarīgākos finanšu pakalpojumus vēl patīkamākā un mierīgākā gaisotnē. Martā mēs, Tavex, kā arī viena kredītiestāde durvis vērs jaunajās telpās Spice Home. Esmu pārliecināts, ka apmeklētāji ērti atradīs nepieciešamos pakalpojumus vienuviet “finanšu centrā”. Tāpat ir prieks, ka klienti varēs novietot automašīnu stāvvietā ātri un bez stresa, jo pie Spice Home B ieejas pērn tika izveidota papildu autostāvvieta. Tas ir īpaši aktuāli mūsu klientiem, kuri maina valūtu pirms ceļojuma pa ceļam uz lidostu vai otrādi,” komentē Tavex valdes loceklis Andris Arhipenko.
“Plānojam pakāpeniski renovēt arī citas mūsu klientu apkalpošanas filiāles, pielāgojot jaunajam korporatīvajam stilam. Kā arī šī gada pirmajā pusē gatavojamies startēt mūsdienīgu un klientu vajadzībām atbilstošu mājaslapu un e-veikalu. Jauno vietni raksturo responsīvs dizains, ērts interfeiss un funkcionalitāte,” piebilst Andris Arhipenko.


Tavex klientu apkalpošanas filiāles atrodas 5 lielākajos tirdzniecības centros Rīgā.
Pēc provizoriskiem datiem, TAVEX apgrozījums 2016. gadā bija 15,6 milj. eiro. Tavex ir finanšu grupas Tavex Group meitas uzņēmums Latvijā. Tavex Group darbojas 8 ES valstīs, apkalpojot vairāk kā 2 miljonus klientu gadā.

« Atpakaļ