Pirkšana Pārdošana
GBP GBP 0.9121 0.8868
RUB RUB 69.3400 66.6000
SEK SEK 9.7857 9.4819
USD USD 1.2018 1.1737

Atgriezeniskā saite

:

Jaunumi

Tavex mātes uzņēmums Tavid Igaunijā ieņem pirmo vietu pēc mazumtirdzniecības darbības rezultātiem
Jaunās 2018. gada Austrālijas Lunārs Suņa gada zelta un sudraba monētas ir klāt
Uz galveno > E-veikals > E-veikala lietošanas noteikumi
Print

E-veikala lietošanas noteikumi

E-veikala lietošanas noteikumi

Pasūtot preci no mājas lapas www.tavex.lv, klients piekrīt visiem zemākaprakstītajiem noteikumiem.

Pasūtījums

Klienta iesniegtais pasūtījums no mājas lapas www.tavex.lv ir iesniegums izvēlētās preces pirkšanai pēc tā brīža norādītas cenas. Aizpildot pasūtījuma formu, klientam tiek automātiski nosūtīts rēķins, pamatojoties uz kuru Tavex apstiprina pasūtījumu. Rēķina nosūtīšana nozīmē līguma noslēģšanu starp SIA Tavex un klientu. Noslēdzot līgumu, Tavex apņemas piegādāt preci noteikumos paredzētajā laikā, klients apņemas samaksāt rēķinu šajos noteikumos minētajā veidā un termiņā.
Klientam ir jāveic rēķina apmaksu un Tavex ir jāsaņem ar klientu pārskaitīto naudas summu vienas stundas laikā pēc rēķina izrakstīšanas, pretējā gadījumā rēķina neapmaksāšana tiek uzskatīta par noteikumu pārkāpumu, un var būt par iemeslu rēķina anulēšanai. Gadījumā, ja klients pārskaita naudu vēlāk vai Tavex saņem  pārskaitīto naudas summu vēlāk kā pēc stundas, Tavex izņēmuma kārtā var apstiprināt šādu pasūtījumu. Tavex patur tiesības neapstiprināt pasūtījumu, ja naudas summa par pārskaitījumu tiek saņemta vēlāk, šajā gadījumā klienta nauda tiek pārskaitīta atpakaļ klienta kontā pie pirmās iespējas, komisijas maksas par pārskaitījumu tiek noņemtas no klienta pārskaitītās naudas summas.
Rēķina apmaksa vienas stundas laikā brīvdienās un valsts svētku dienās (t.i. banku brīvdienās) tiek uzskatīts pārskaitījums, kurš tiek veikts tā, lai Tavex saņemtu naudu uz kontu līdz plkst.15:00 nākamajā darbadienā pēc bankas brīvdienām. Ja klients vairākkārt pārkāpj šos noteikumus un apmaksā jaunu pasūtījumu, Tavex patur tiesības atcelt jaunā pasūtījuma apstiprināšanu, kamēr netiks nokārtotas klienta saistības par iepriekšējiem rēķiniem, ja tādi pastāv. 
Pasūtītā prece tiek izdota tikai tad, ja klients ir ievērojis šajos noteikumos minēto pasūtījuma apmaksas kārtību un formu. Gadījumos, ja Tavex nav iespējas laicīgi piegādāt preci, klients tiek nekavējoties informēts par to, un Tavex vienojas ar klientu par iespējamiem piegādes termiņiem.  
Tavex izsniedz pasūtīto preci tikai personai, kura ir veikusi pasūtījumu un no kuras bankas konta tika apmaksāts pasūtījums. Ja klients ir juridiskā persona, Tavex izsniedz pasūtīto preci tikai personām, kurām ir likumīgas tiesības pārstāvēt uzņēmumu.
Ja tiek izvēlēta preces piegāde ar kurjeru Ekspress Pasts (VAS „Latvijas Pasts”), klientam ir pienākums norādīt tālruņa numuru, lai kurjers vārētu vienoties par precīzu piegādes laiku un vietu. Preces piegāde notiek nākamā  darba dienā pēc preces izsūtīšanas no Tavex noliktavas. Tavex izsūta preci dienā, kad saņem naudu kontā, vai nākamā dienā, atkarībā no naudas saņemšanas laika. Tavex neizsūta preci dienā pirms brīvdienām vai  valsts svētku dienām.
Cena par preces piegādi ar kurjeru attiecas uz piegādēm Latvijas Republikas teritorijas robežās. Piegādes cena un nosacījumi citās valstīs ir apspriežami atsevišķi. Lūdzam sazināties ar mums pa tālruni +371 6720 55 33 vai
tavex@tavex.lv.

Pasūtījuma anulēšana

Rēķina nosūtīšana ir pirkšanas un pārdošans līguma noslēgšana starp SIA Tavex un klientu. Klientam ir tiesības atteikties no pasūtījuma pēc rēķina nosūtīšanas LR normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā vai gadījumos, ja Tavex ir ievērojami pārkāpis līguma noteikumus.
Ja rēķina apmaksa nenotiek šajos noteikumos paredzētajā termiņā (Tavex nesaņem apmaksāto naudas summu kontā), Tavex patur tiesības automātiski uzteikt līgumu, neinformējot par to klientu.
Tavex patur tiesības anulēt pasūtījumu ārkārtas gadījumā, ja noteiktu iemeslu dēļ nav iespējas pārdot preci, nekavējoties atgriežot klientam samaksāto naudas summu pilnā apmērā. Pasūtījuma anulēšanas iespējamie iemesli:
• Datora tehniskās kļūdas vai bojājuma dēļ, kura rezultātā preces cena vai noliktavas stāvoklis ir norādīts nepareizi un neatbilst reālajam;
• Piegādes problēmas – pasūtītās preces netiek piegādātas paredzētajā termiņā;
• Ārkārtas situācija pasaules tirgū, kuras rezultātā zelta tirgus cena būtiski mainās.
Pasūtījuma anulēšanas gadījumā, Tavex sazinās ar klientu, lai vienotos par jaunajiem nosacījumiem vai nekavējoties atgrieztu visu apmaksāto naudas summu.

Valūta un konvertācija

Visas cenas ir norādītas eiro (EUR). Tavex mājaslapā ir norādīti valūtas kursi attiecībā pret eiro. Valūtas pirkšanas kurss atspoguļo, kādu summu valūtā klientam ir jāmaksā, lai saņemtu 1EUR. Pārdošanas kurss stspoguļo, kādu summu valūtā klients saņems par 1EUR.
Gadījumā, ja vēlaties veikt pārskaitījumu citā valūtā, zvaniet pa tālr. +371 6720 5533 vai rakstiet uz mūsu e-pastu:
tavex@tavex.lv, lai precizētu valūtas maiņas kursu vai vienotos par citiem nosacījumiem.

Klienta dati

Tavex pieprasa norādīt klienta personas datus, ja, sakarā ar pasūtījumu, ir nepieciešams precizēt papildus informāciju par preces saņemšanas vietu un laiku. Piemēram, ja izvēlētajā filiālē uz to brīdi nav pietiekams preces daudzums, tad var vienoties par klientam ērtāko laiku vai par preces saņemšanu citā filiālē, lai netērētu klienta laiku.

Tavex neizpauž klienta personas datus trešajām personām, izņemot LR normatīvajos aktos paredzētos gadījumus un gadījumus, kad personas dati ir nepieciešami preces nosūtīšanai ar kurjeru. Tavex veiktā personas datu apstrāde ir reģistrēta Latvijas Republikas Datu valsts inspekcijā, reģ.nr. 001880. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA Tavex.

Jautājumi

Par visiem Jūs interesējošiem jautājumiem zvaniet pa tālruni +371 6720 5533 vai rakstiet uz e-pastu: tavex@tavex.lv

Jūsu iepirkumu grozs šobrīd ir tukšs