Pirkšana Pārdošana
GBP GBP 0.8801 0.8544
RUB RUB 65.2700 62.4200
SEK SEK 9.6702 9.3776
USD USD 1.0825 1.0555

Atgriezeniskā saite

:

Jaunumi

Darba laika izmaiņas 21.01.2017
Ziemassvētku piedāvājums. Noliktavas stāvoklis un pasūtījumu nosacījumi.
Uz galveno > Naudas pārvedumi > Kas ir naudas pārvedums?
Print

Kas ir naudas pārvedums?

Kas ir ekspress naudas pārvedums?

Ekspress naudas pārvedums ir ātrākais, ērtākais un drošākais finanšu pakalpojuma veids, kā nosūtīt vai saņemt naudu dažādās pasaules valstīs 5 minūšu laikā. Ja Jums ir nepieciešams steidzami nosūtīt naudu, ekspress naudas pārvedums ir labākā alternatīva bankas pārskaitījumiem.

Naudas pārvedums dod Jums iespēju ātri nosūtīt vai saņemt skaidru naudu valstīs, kur ir Tavex Grupas pārstāvniecības: Igaunija, Somija, Dānija, Latvija, Zviedrija un Bulgārija. Kā arī ir iespējams saņemt bezskaidru naudu Jūsu kontā attiecīgajā valstī. Pārskaitījumi starp banku kontiem tiks izpildīti vienas stundas laikā. 
Pārskaitot summu, kas pārsniedz 6000 EUR, dažādās valstīs var aizņemt ilgāku laiku. Katra pārskaitījuma izpildes laiks var mainīties, atkarībā no pārskaitījuma īpašībām.

Kāpēc izmantot ekspress naudas pārvedumu? 

• Ātrāk un lētāk – ekspress naudas pārvedums ir labākais naudas pārsūtīšanas veids, kas ļauj saņemt naudu citā valstī nekavējoties, kad starpbanku pārskaitījumi ārvalstu valūtās var aizņem līdz pat piecām dienām.

• Vairāk iespēju – Tavex piedāvā veikt naudas pārvedumus jebkurā valūtā no mūsu saraksta. Ekspress naudas pārvedumi, kurus piedāvā bankas, ir iespējami tikai tādās valūtās kā EUR un USD, un citu valūtu nosūtīšanai vai saņemšanai būs nepieciešamas vairākas valūtas konvertācijas, kas rada papildu izmaksas.

• Izdevīgāki valūtas maiņas kursi – mēs veicam skaidras un bezskaidras naudas pārskaitījumus uz vietējām valūtām ar labākajiem pieejamajiem kursiem. Pārskaitījumiem nav ierobežojumu, tie var sasniegt pat 1 miljonu eiro.

Kāpēc mēs varam veikt naudas pārvedumus  ātrāk nekā citi?

Tavex naudas pārvedumu sistēma ir balstīta uz uzņēmuma pārstāvniecību filiālēm dažādās valstīs, un uz iespējām izmantot vairāku banku kontus. Ņemot vērā to, ka maksājumi starp iekšzemes un starpbanku kontiem ir daudz ātrāki nekā starp starptautiskajiem un korespondentbanku kontiem, mēs varam izmantot mūsu filiāļu tīklu, lai nodrošinātu saviem klientiem vienu no ātrākajiem naudas pārskaitījumu pakalpojumiem tirgū.