Pirkšana Pārdošana
GBP GBP 0.9265 0.9007
RUB RUB 70.8500 66.3200
SEK SEK 9.6841 9.3952
USD USD 1.1903 1.1626

Atgriezeniskā saite

:

Jaunumi

Kādu valūtu ņemt līdzi uz Turciju - eiro, ASV dolārus vai Turcijas liras?
Zelta Avīze Nr.6 - Ceļojums uz Prāgu
Uz galveno > Naudas pārvedumi > Korporatīvajiem klientiem
Print

Korporatīvajiem klientiem

Korporatīvajiem klientiem

Tavex piedāvā Latvijas uzņēmumiem naudas pārvedumu un bezskaidras naudas konvertāciju iespējas, kas ļauj samazināt un optimizēt uzņēmuma izdevumus uz transakcijām un valūtas konvertācijām.

Kā tas darbojas?

Tavex piedāvā veikt starptautiskus maksājumus Jūsu uzņēmuma vajadzībām. 
Piemēram, Jūsu uzņēmumam ir ārvalstu sadarbības partneri, ar kuriem Jūs norēķināties par sniegtajiem pakalpojumiem vai iegādātajām precēm, vai Jūs patstāvīgi norēķināties ar saviem preču vai izejvielu piegādātājiem no ārzemēm.

Jūs pārskaitāt eiro Tavex kontā, un Tavex pārskaita citu valūtu Jūsu kontā vai pārskaita naudu Jūsu sadarbības partneriem uz darījuma apliecinoša dokumenta pamata, norādot dokumenta numuru un maksājuma mērķi.

Pakalpojuma priekšrocības:

1) Izdevīgāki valūtas maiņas kursi, kas ir lābāki par automātiskās konvertācijas kursiem vai internetbankās piedāvātajiem valūtas maiņas kursiem.

Piemēram, Jūsu uzņēmums katru mēnesi norēķinās ar sadarbības partneri par summu 10000.00 USD. Darījuma brīdī Jums ir iespēja konvertēt EUR uz USD internetbankā pēc kursa 1.3500, bet tajā pašā laika periodā Tavex piedāvā nopirkt USD par kursu 1.3575, kas ļauj ieekonomēt 40.93 EUR vai 491.16 EUR gadā (pie nosacījuma, ka valūtas kursi gada laikā paliek nemainīgi).*

2) Tavex var veikt maksājum-u/-us Jūsu vietā, kas dod iespējas samazināt pārskaitījumu daudzumus un paātrināt pārskaitījuma izpildes laiku, ja pārskaitījums tiek izpildīts valstī, kur Tavex Grupai ir pārstavniecības.

Tavex Finanšu nodaļas darbinieki labprāt pastāstīs Jums par pakalpojuma nosacījumiem un atbildēs uz Jūsu jautājumiem.
Zvaniet pa tālruni +371 6720 55 33 vai rakstiet 
tavex@tavex.lv

*Norādītie kursi ir informatīvi un nav pastāvīgs Tavex piedāvājums. Valūtas maiņas kursi ir atkarīgi no situācijas valūtas tirgū.